Майстер-клас у кожну школу!

Працівники Інституту економіки Класичного приватного університету в межах профорієнтаційної роботи відвідали школи Запоріжжя, в яких провели зустрічі з учнями старших класів. Приємним сюрпризом і для учнів, і для вчителів була презентація майстер-класу «Економіка простими словами

 

 

 

Про економіку, без якої зазвичай неможливе життя будь-якої людини, спікери розповідали дуже цікаво, легко, поясняючи на звичайних  життєвих прикладах багатогранні економічні процеси.  
Також майбутнім абітурієнтам була надана вичерпна інформація про навчання у Класичному приватному університеті, правила вступу, спеціальності та напрями підготовки, особливості організації навчального процесу, працевлаштування випускників та, звичайно, про цікаве студентське життя.  Старшокласники з натхненням спілкувалися, ставили питання гостям та обговорювали перспективи, на які чекає молодь, отримавши диплом про вищу освіту в Україні. 
У березні економічні майстер-класи побачили у десяти школах міста. А вже у квітні заплановано відвідати ще п'ятнадцять шкіл, шефство над якими, згідно Планам профорієнтаційної роботи, закріплено за Інститутом економіки.