День відкритих дверей у Класичному приватному університеті – це справжнє свято!!!

Тож у сонячний квітневий день територія студмістечка Класичного приватного університету сповнилася дзвінкими голосами молоді. Це школярі з різних районів Запоріжжя та області із захопленням і здивуванням зустрілися з комунікабельними студентами інституту журналістики та масових комунікацій: давали інтерв’ю, робили світлин про згадку на локації "Фотозона" та вибирали для себя цікаві передбачення.

 

 

 

Перед актовою залою головного корпусу гості мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо. Роздавалися і відповідні друковані матеріали та листівки із назвою майстер-класів, які школярі мали можливість відвідати.

В актовій залі перед майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками виступила начальник відділу профорієнтації та зав’язків з громадськістю, доцент –Катерина Василівна Трофімук. Вона поінформувала про загальні питання щодо вступу до КПУ та надала інформацію про університет і про ті великі можливості, які отримує кожен його студент для навчання та саморозвитку.

Заступники директорів з виховної роботи зі сцени поінформували проінтерактивні майстер-класи, які за бажанням і відвідали школярі. Серед них:
 
Квест з професійної майстерності (локації: журналіст, рекламіст, видавець, психолог, дизайнер, соціолог).
Майстер-класи:
1. „Тут „поховано” жарт: специфіка перекладу гумору” (напрям – іноземна філологія)
2. „ Stepbystep– відкриваю власний бізнес” (напрям – економіка)
3. „Формування майбутньої Європи”(напрям – менеджмент)
4. „Розвиток креативності в управлінні”(напрям – менеджмент)
5. „Розробка веб-додатку”; (напрям – інформаційні технології)
6. „Розробка електронної карти” (напрям – публічного управління та землеустрою)