До Інституту економіки завітали гості

Кожна дитина має здібності і таланти. Школярі, які сьогодні сидять за партами, незабаром визначатимуть майбутнє країни. І головне завдання дорослих - допомогти дітлахам зробити перші кроки у самостійне життя. Наприкінці жовтня в Інституті економіки Класичного приватного університету в межах міського проекту «Корисні strim-канікули» було проведено майстер-клас для учнів Малої академії управління бізнесом Позашкільного навчального закладу Комунарського районного центру молоді та школярів.

 

 

Навіть дуже поважні та успішні люди починали власну справу з нуля. Майстер-клас: «Крок за кроком – відкриваю власну справу» - це така собі цікава інструкція для молоді про те, як стати  успішною людиною та бізнесменом, як розвинути свої здібності та вміння мислити сміливо та креативно, як планувати бізнес та  будувати відносини з контролюючими органами. Що таке фінанси та для чого підприємцю потрібна економіка?  Чи можна  навчитися успіху, чи потрібна віща освіта приватному підприємцю – всі ці питання обговорювали викладачі Інституту економіки з хлопцями та дівчатами  під час проведення заходу.

Андрій Білюк, Директор Інституту економіки:  «Наша мета полягає не тільки в тому, щоб діти могли отримати  нові знання й набути нових навичок, а також  щоб їм було цікаво відвідувати наш університет, спілкуватись з викладачами та студентами. Організовуючи майстер-клас, нам дуже хотілося зарядити школярів позитивом та вселити надію у свої сили. Це тільки на перший погляд підприємництво - легка справа. Для справжнього успіху потрібно мати і бажання працювати, і хорошу освіту. Бізнес, в якому працюють великі гроші, не вибачає помилок. Тому глибокі знання з економіки, фінансовий аналіз споживчого ринку, готовність працювати самостійно допоможуть майбутнім підприємцям досягти справжнього успіху».
На завершення зустрічі викладачі Інституту економіки також  надали старшокласникам інформацію про можливості вступу та навчання у Класичному приватному університеті.