Науковці Інституту управління КПУ на міжнародній веб-конференції з питань управління людськими ресурсами в умовах інноваційної економіки

 Інститут управління Класичного приватного університету взяв участь у роботі XV Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємницька діяльність в умовах інноваційної економіки» в форматі круглого столу за тематичним напрямом «Особливості стратегічного управління людськими ресурсами в системі інноваційної економіки» на базі Закладу освіти «Інститут підприємницької діяльності», 11 травня 2018 р., м. Мінськ, Білорусь.

 

 

Метою Міжнародної науково-практичної конференції стало формування науково-обгрунтованого бачення ролі і місця стратегічного управління людськими ресурсами в умовах інноваційної економіки. Конференція була проведена в умовах наукової дискусії зацікавлених посадових осіб, адміністрації та професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів.
В ході наукової дискусії здійснювався відео-зв'язок із зарубіжними учасниками та партнерами Інституту підприємницької діяльності. Конференція об'єднала понад 100 учасників з Білорусі, України (м. Київ, м. Запоріжжя), Таджикистану (м Душанбе) та інших країн.
Від Інституту управління КПУ в обговоренні в онлайн-режимі взяла участь доцент кафедри менеджменту Інституту управління КПУ Юлія Владиславівна Коротаєва з доповіддю на тему «Управління персоналом з метою формування високоефективних підприємств».
 
Організатори інтернет-конференції подякували учасникам за наполегливу, злагоджену та плідну роботу і побажали їм успіхів щодо наукових досліджень з формування стратегічного управління людськими ресурсами в умовах інноваційної економіки.