Колектив та студентство Інституту управління КПУ щиро вітає свого Директора Анжелу Віталіївну Мерзляк з Ювілеєм!

17 лютого свій Ювілей відзначає високоосвічена особистість, талановитий керівник, провідний науковець, неперевершена жінка та Людина з великої літери – Директор Інституту управління Класичного приватного університету Анжела Віталіївна Мерзляк.

 

 

 

 

 Під багаторічним керівництвом Анжели Віталіївни творилася історія Інституту управління КПУ та продовжує з незабутніх подій складатися його яскраве сьогодення.

Талант керівника Анжели Віталіївни об’єднав в Інституті управління розмаїття спеціальностей, кафедр, обдарованих особистостей. Й у житті кожного з нас Анжела Віталіївна щодня залишає свій слід, свій неповторний почерк, роблячи нас кращими, яскравими, дружніми!

 

З нагоди Ювілею дружня родина Інституту управління хоче висловити Вам, Анжело Віталіївно, щирі слова вдячності за Вашу турботу й піклування та від усього серця побажати міцного здоров’я та щастя й радості в кожному дні, терпіння й натхнення у роботі, яскравих подій і бадьорості духу! Бажаємо завжди залишатися такою же життєрадісною, цілеспрямованою, уважною до колективу та студентів! Інститут управління Вас поважає, цінує та пишається Вашим талантом та здобутками!