Класичний приватний університет чекає на своїх студентів

Вступна кампанія у 2019 році розпочалася з реєстрації електронних кабінетів 1 липня. І вже з 10 числа Класичний приватний університет, як і всі українські заклади вищої освіти, приймає електронні заяви від бажаючих отримати якісну освіту.

 

 

 

Для зручності громадян, приймальна комісія КПУ розташована на першому поверсі головного корпусу. В просторих кабінетах майбутніх студентів зустрічають завжди привітно. Не треба хвилюватися, якщо у вас виникають питання стосовно правил вступу до коледжу або університету. Члени приймальної комісії нададуть всі необхідні консультації та обов’язково допоможуть оформити потрібні документи.

Зверніть увагу! Ті, хто вступає тільки за результатами ЗНО, можуть подавати заяви до навчального закладу до 22 липня (денна форма навчання) та до 30 серпня (заочна форма навчання).

Володимир Кравченко, проректор з науково-педагогічної роботи Класичного приватного університету: «Для того, щоб подати заяву до вишу, бажаючі навчатися в нашому закладі спочатку реєструють електронний кабінет вступника. Це місце, куди майбутні студенти повинні завантажити свої документи і звідки вони подають заяви для вступу. Створити особистий кабінет можна на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Така реєстрація вступників почалася цього року 1 липня. Звичайно ті, хто заздалегідь планували стати студентами нашого коледжу чи вступити до одного з шести інститутів Класичного приватного університету давно ознайомилися з усіма правилами і сьогодні приймальна комісія працює організовано та без проблемних питань. Але ще раз хочу нагадати, що з 10 липня до 16 липня – період для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів чи творчих конкурсів, а з 10 липня до 22 липня - для тих абірурієнтів, які вступають тільки за результатами ЗНО.

 

Шановні абітурієнти! Класичний приватний університет нагадує вам, що у цьому році для вступу до вузів приймаються сертифікати Зовнішнього незалежного оцінювання за 2017, 2018, 2019 роки. Але ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мови – тільки за сертифікатами 2018 і 2019 років.

Чекаємо на вас, та бажаємо успіхів у майбутньому навчанні!