«З любов’ю до рідного краю»: III Міський конкурс відеороликів відкрито!

Наприкiнцi лютого у Класичному приватному унiверситетi відбулося урочисте відкриття Міського конкурсу відеороликів «З любов’ю до рідного краю». Така чудова подія – це співпраця Науково-методичного центру Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та Інституту економіки Класичного приватного університету. Вже третій рік поспіль талановитим та творчим запорiзьким школярам пропонують спробувати свої сили у створенні відеробіт. Дехто з них вже знає, як знімати, інші ж вирішили навчитись чомусь новому.

 

 

Але, звичайно, перш ніж розпочинати роботу над відеороликом, потрібно опанувати теорію. Для учасників конкурсу організаторами було проведено п’ять майстер-класів. Своїм досвідом ділилися головний режисер телеканалу «ТВ-5» Борис Аракчеєв та головний режисер телеканалу «Z» Євген Яковенко. Традиційно на свої майстер-класи конкурсантів запросили заступник директора Інституту економіки Класичного приватного унiверситету, член Нацiональної спілки журналiстiв України Еліна Волотко та викладач кафедри дизайну Запорiзької комп’ютерної академiї «Шаг» Марія Войцеховська. Також уперше учасників конкурсу до себе запросив Запорiзький мiський палац дитячої та юнацької творчостi, де пiд керiвництвом професiйного телевiзiйника Володимира Шпiленка працює гурток «Медiа-школа. Аудiо-вiдео технологiї». На майстер-класах школярам розповіли про нюанси створення відеороликів, про написання сценарiв та про те, як знімати та монтувати відео.

За словами завiдувача Науково-методичного центру Оксани Гусак, конкурс відеороликів «З любов`ю до рідного краю» – це творче змагання, в якому втілюється в життя не тільки бажання школярів відчути себе телемайстрами, а й прагнення юних запорожців бути корисними суспільству за підтримки дорослих, які визначили свій професійний поклик – виховання успішних і щасливих громадян України.

Оцінювати майстерність юних учасників конкурсу буде компетентне журі, у складі якого справжні професіонали: освітяни, журналісти, керівники запорізьких телеканалів. I наприкiнцi квітня вже будуть визначенi переможцi.

Андрій Бiлюк, директор Iнституту економiки Класичного приватного університету, кандидат наук з державного управління: «Учасники конкурсу змагатимуться в декількох номінаціях. Одна з них має назву «Економiка зростання». Ми сподiваємося, що, працюючи над створенням соціальних роликів, юні конкурсанти зрозуміють, що саме вони будуватимуть майбутнє країни. А яким воно буде – залежитеме від них. Вiд iменi нашого університету хочу всім побажати творчої наснаги i, як член журi, пообіцяти, що переможуть найталановитiші та найсильнiшi!»