«З Любов’ю до рідного краю» - переможці конкурсу отримали нагороди!

У кіноконцертному залі «Байда» відбулася церемонія нагородження переможців та призерів ІІІ міського конкурсу відеороликів «З любов’ю до рідного краю», партнером якого вже другий рік поспіль є Інститут економіки Класичного приватного університету. У конкурсі взяли участь учні 85 закладів освіти міста, що представляли близько 200 творчих робіт.

Роботі над створенням відеороликів передували майстер-класи, які провели для конкурсантів професійні режисери та журналісти.

 

Заступник директора Інституту економіки КПУ, куратор проекту Еліна Волотко: «Одразу три майстер-класи ми провели в Класичному приватному університеті і дуже вдячні за співпрацю головному режисеру Телеканалу «ТВ-5» Борису Аракчеєву та головному режисеру Телеканалу «Z» Євгену Яковенку. Діти були в захваті. Отримавши необхідні знання та рекомендації професіоналів, школярі також побували у Комп’ютерній академії «Шаг» та на майстер-класі Володимира Шпілєнка - керівника медіа-школи Запорізького міського палацу дитячої творчості. Тому зрозуміло, чому в цьогорічному конкурсі було так багато класних роликів, бо діти дуже активно готувались та навчались. В результаті у кожній з чотирьох номінацій було обрано переможців».

Директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк: «Цей проект із року в рік демонструє єдність та консолідацію зусиль суспільства заради нашої загальної для всіх мети. І цією метою є становлення та національне самоусвідомлення майбутніх поколінь та європейський вектор розвитку нашої країни!»

Завідувач Науково-методичного центру департаменту Оксана Гусак: «Цього року конкурс відеороликів нас вражає високим рівнем представлених робіт. У кожній номінації конкурсанти намагалися не тільки розкрити тему, а й звертали увагу на якість виконання. У відеороликах ми побачили креативний та творчий підхід, а це говорить про велику зацікавленість дітей, тому плануємо проведення конкурсу і в наступному навчальному році».