Плідна зустріч з майбутніми абітурієнтами в Інституті здоров’я спорту та туризму імені Тетяни Самоленко

До Класичного приватного університету завітали старшокласники  Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18. Фахівці відділу профорієнтації ознайомили майбутніх абітурієнтів з історією університету та провели екскурсію навчальними лабораторіями. Представники студенської ради університету представили старшокласникам  студентське життя та тісно поспілкувалися з питань успішного вибору майбутньої професії.

 

 

В Інституті здоров’я спорту та туризму було проведено два майстер-класи, в яких школярі взяли активну участь. “Школа малого м’яча – жонглювання“ – провела доцент кафедри теоретичних основ фізичного та адаптивного виховання, майстер спорту зі спортивної гімнастики Корнілова Наталія Юріївна.

Формування практичних навичок щодо самостійних занять фізичними вправами старшокласники опанували на майстер-класі “Вдосконалюй себе та своє тіло“ (система корегуючих вправ – фізична реабілітація) з доцентом кафедри фізичної реабілітації, майстром спорту з художньої гімнастики Гулбані Раїсою Михайлівною.

До цих занять увійшли вправи, що сприяють вихованню координації рухів, суглобно-м’язового відчуття, вміння управляти своїм тілом, вправи на рівновагу та балансування, на розвиток рухливості суглобів та підвищили зацікавленість та емоційний стан учнів.