Науково-педагогічний персонал Інституту економіки підвищує кваліфікацію

Наприкінці березня представники Інституту економіки Класичного приватного університету взяли участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти. Тренінг відбувся в межах проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті», що реалізуються за підтримки Міністерства освіти і науки, Інституту вищої освіти НАПН України, Центру досліджень вищої освіти (Чехія) та Благодійного Фонду «Інститут розвитку освіти».

 

 

У програмі тренінгу: нормативно-правові засади національної системи забезпечення якості вищої освіти; акредитаційний, рамковий і рейтинговий механізми оцінювання якості вищої освіти; практика та основні тренди систем забезпечення якості; забезпечення принципів академічної доброчесності; участь студентів як основних стейкхолдерів у внутрішній системі забезпечення якості; розвиток лідерського потенціалу ЗВО.

Ольга Покатаєва, Перший проректор, професор кафедри фінансів, підприємництва та біржової діяльності Інституту економіки КПУ: «Форми і методи інноваційного навчання досить різноманітні, та процес підвищення кваліфікаційного рівня педагога є специфічною та обов’язковою складовою в нашій роботі. Тренінг, в якому ми брали участь, передбачав лекції, воркшоп та панельну дискусію. Плануємо нові знання та навички застосовувати в нашому навчальному процесі».