Добра новина! ЗНО до магістратури з іноземної можна скласти повторно!

Ви маєте диплом бакалавра і мріяли вступити до магістратури, але ЗНО вам було не під силу? Не треба засмучуватися. Для вступників, які матимуть бажання повторно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, буде проведено додаткове тестування у листопаді. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

 

 

 

Шановні вступники! Якщо ви готові пройти ще раз випробування, вам необхідно обов’язково зареєструватися з 7 до 15 жовтня 2019 року, а сам іспит відбудеться 5 листопада 2019 року. Результати додаткової сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови можна буде використати для вступу в 2019 році тільки на контракт.

Треба зазначити, що для оцінювання обрано декілька міст. Пункти для випробувань створять у Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні та Харкові. Для мешканців Запоріжжя зручно буде пройти оцінювання у Дніпрі.

Звертаємо увагу, що для реєстрації необхідно буде звернутись до приймальної комісії Класичного приватного університету, якщо Ви плануєте вступити саме в наш навчальний заклад на спеціальності 041 Богослов`я; 051 Економіка, 053 Психологія, 061 Журналістика; 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг; 121 Інженерія програмного забезпечення, 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм, 281 Публічне управління та адміністрування; 292 Міжнародні економічні відносини, 293 Міжнародне право.

Також нагадуємо, що для вступників, які вже мають диплом магістра або спеціаліста з іншої спеціальності, ЗНО з іноземної мови складати не потрібно. Вступний іспит з іноземної мови можна буде складати у Класичному приватному університеті.