Екскурсія для майбутніх абітурієнтів

Для ознайомлення з Класичним приватним університетом до нас завітали старшокласники Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №80 зі своїми класними керівниками Тетяною Володимирівною Легоньковою та Іриною Іванівною Касян.

 

 

 

Фахівці відділу профорієнтації провели екскурсію та ознайомили майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами шести інститутів КПУ.

Дуже захопливими стали для учнів тренінг „Діагностика творчих здібностей” (напрям – дизайн), який на високому рівні провів доцент кафедри дизайну Ростислав Володимирович Косюк та майстер-клас „Хук справа”, який кваліфіковано продемонстрував магістр з фізичного виховання, майстер спорту Олексій Тихоненко.

Екскурсія пройшла надзвичайно цікаво і захоплююче. Всі були задоволені та отримали море гарного настрою і позитиву. Старшокласники дякували екскурсоводам за цікаву і повчальну інформацію та пообіцяли після закінчення школи повернутися до нас в університет, адже хочуть навчитися робити все, що сьогодні побачили в аудиторіях на власні очі.