Студенти відвідали Комунарський районний суд

9 жовтня, з нагоди Дня юриста, студенти Інституту права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету відвідали Комунарський районний суд міста Запоріжжя. Молодь привітали керівник апарату суду Людмила Заїченко та прес-секретар Юлія Мухіна.

 

 

 

Програма проведення Дня відкритих дверей включала в себе екскурсію приміщенням суду: огляд канцелярії, робочих кабінетів та залів судових засідань.

Даний захід розпочала керівник апарату суду Людмила Заїченко, яка коротко ознайомила учасників заходу із роботою канцелярії, принципами роботи автоматизованої системи документообігу суду, а також порядком виконання та зберігання справ.

Далі студенти ознайомились з порядком пропуску осіб до приміщення суду, оглянули інформаційний стенд та дізнались про веб-сторінку суду.

У фінальній частині екскурсії, завітали до одного з кабінетів суддів, де познайомились із секретарем судового засідання Діаною Уляницькою та помічником судді Ольгою Коверник, які розповіли про свою роботу.

Після екскурсії, студенти відвідали залу судових засідань, де їх привітав суддя-спікер Роман Холод та розповів їм про судову систему України, роботу суддів та функціонування суду в цілому.

Зі свого боку студенти ставили судді цікаві питання на які отримали розгорнуті відповіді.

На завершення заходу суддя-спікер побажав майбутнім правникам успіхів у навчанні та запросив студентів проходити навчальну та виробничу практику саме в Комунарському районному суді міста Запоріжжя. Залишилися лише позитивні враження! Дякуємо апарату за запрошення!