Студенти Інституту права взяли участь у семінарі для учнівської молоді, екскурсії до музею пенітенціарної служби та в круглому столі

Студенти Інституту права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету 17 жовтня 2019 року взяли участь у семінарі для учнівської молоді, екскурсії до музею пенітенціарної служби в Запорізькій області та в круглому столі. Захід проводився у рамках проведення Школи DRI та Ради Європи проекту «Human rights. Detention places. Public monitoring», який розробила команда студентів НаУКМА спільно з ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Запорізькій області.

 

 

Метою є підвищення рівня обізнаності громадськості Запорізької області щодо проблеми нелюдського поводження в місцях несвободи та способів протидії. Розпочав семінар Олександр Гатіятуллін, член Координаційної ради з питань реалізації Національного превентивного механізму при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, член Громадської Ради при Міністерстві юстиції України, Голова правління ГО «Україна без тортур». Дискусія була дуже цікавою. Студенти дізналися багато нового, спілкуючись з практиками. День подарував масу чудових, позитивних вражень та емоцій!!!!