Студенти Інституту здоров’я, спорту і туризму та студенти коледжу Класичного приватного університету на Днях гостинності в Запоріжжі!

Чотири дні в Запоріжжі з 21 по 24 листопада, наприкінці туристичного сезону-2019 були часом підведення підсумків для української туристичної спільноти і, водночас, початком підготовки до наступного туристичного року туристичних операторів і агентів, туристичних гідів, перевізників, готел’єрів, рестораторів, музейників зі всієї України.

Такий відповідальний і широкоформатний захід національного рівня пройшов за участі наших студентів - майбутніх фахівців з туризму та готельно-ресторанної справи.

 

Формати участі були різними: найкращими волонтерами-помічниками організаторам Форуму рестораторів, що проходив у найновішому ресторані Запоріжжя «Мануфактура Розенталь» та Форуму готел’єрів у готелі «Хортиця Palace», були студенти випускного курсу спеціальності Готельно-ресторанна справа Татарінцева Катерина, Кузнєцова Ольга, Калюжна Олена, Заболотна Дар’я.

Зацікавленість професією туристичного гіда і старанне навчання у Школі туристичного гіда увінчалося для студентів групи КДЧ-117 коледжу КПУ Бахшиєвої Айсель, Мохнаткіної Олени, Канцурової Єви, Катаєва Данила отриманням сертифіката Всеукраїнської асоціації гідів. Натхненням і підтримкою для студентів була старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Дашевська І.М., яка разом із студентами пройшла навчання в Школі туристичного гіда і також отримала сертифікат.

На інших локаціях – музейній, туристичного брендінгу, перевізників також активно приймали участь студенти Інституту здоров’я, спорту і туризму та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи на чолі з завідувачем Коллєгаєвим М.Ю.

З натхненням чекаємо наступних туристичних заходів в Запоріжжі!