Представники Інституту економіки відвідали Запорізький військовий шпиталь

Зустрічатися напередодні Новорічних свят із пораненими військовими, які лікуються в Запорізькому військовому шпиталі стало вже доброю традицією для Класичного приватного університету. У цьому році святкова зустріч відбулася на початку грудня не випадково. У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера, а в Україні цей день переходить в День збройних сил, який відзначається 6 грудня.

 

 

Представники Інституту економіки спільно з активісткою волонтерського руху Світланою Варавою привітали бійців зі святами та пригостили солодощами і фруктами. Святковий концерт підготували учні запорізьких шкіл, які теж, починаючи з 2014 року, опікуються військовослужбовцями які перебувають на лікуванні у Запоріжжі.

Директор Інституту економіки, д.е.н., професор Костянтин Салига: «Ми не можемо залишатися байдужими, коли такі люди потребують уваги. Звичайно, держава опікується їх здоров’ям, але всі ми пам’ятаємо з дитинства, як приємно отримувати біля новорічної ялинки цукерки та мандарини. Тому черговий раз відгукнулися на запрошення волонтерів приєднатися до святкових заходів».

Доктор економічних наук Олена Трохимець: «Від імені трудового колективу Інституту економіки хочу побажати нашим героям, звичайно, міцного здоров’я. Хай рани загоюються якомога скоріше. Бажаю теплої та радісної зустрічі з рідними та близькими людьми. Хай Господь оберігає наших захисників і дарує всім нам у Новому році мир та спокій!