Представники Інституту економіки взяли участь у міжнародному тренінгу

19 березня 2019 року завідувач кафедри фінансів, підприємництва та біржової діяльності Салига Костянтин Сергійович та вчений секретар Інституту економіки Класичного приватного університету Зеркаль Анастасія Вікторівна взяли учать у тренінгу "Методи інноваційного навчання у вищій освіті".

 

 

 

Захід проводився Міністерством освіти і науки України спільно з мережею академічних бізнес-інкубаторів YEP та університетом Тарту (Естонія) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

Близько 200 представників українських університетів пройшли тренінг з інноваційного навчання у вищій освіті. Перша частина тренінгу була теоретичною. У другій, учасників розділили на команди, в яких вони виконували завдання та обговорювали інноваційні техніки викладання.

Під час заходу учасники дізналися про досвід Естонії з освіти та розвитку академічного підприємництва, отримали навички з використання різних методів навчання та роботи зі студентами.

Анастасія Зеркаль, к.е.н., вчений секретар Інституту економіки: «В умовах європейської інтеграції України надзвичайно важливим для викладачів є постійне вдосконалення професійних навичок та спілкування з європейськими колегами. Хедлайнерами події стали спікери з Естонії: Марет Ахонен, Пірет Арусаар та Ольга Богданова. Вони ділились власним досвідом, практичними кейсами та ідеями щодо поширення підприємницької культури серед молоді».