Подаруйте малечі казку!

Інститут економіки та права Класичного приватного університету спільно з колективом Запорізького академічного театру молоді вирішили зробити подарунок вихованцям дитячого будинку «Надія». А що подобається малечі? Звичайно, солодощі та чудова казка!

 

 

 

У субботу, 31 жовтня, вихованці Православного дитячого будинку «Надія» завітали до театру. До уваги маленьких глядачів булла представлена казка «Хто у теремочку живе».

Перший проректор КПУ, доктор наук, професор Ольга Покатаєва: «Як приємно було состерігати за маленькими глядачами! Вони так жваво аплодували акторам театру, так посміхалися, так хвилювалися за героїв казки! У цих дітей немає батьків, але є дорослі, які піклуються про них у дитячому будинку. А ще є небайдужі люди, справжні друзі, мудрі та охочі подарувати цим діточкам свято, тепло та радість спілкування.

Щиро дякуємо керівництву Запорізького театру молоді за те, що відгукнулися на нашу пропозицію і запросили вихованців Дитячого будинку «Надія» у гості. Разом ми зробили ще один день життя цих хлопчиків та дівчаток яскравим та щасливим!

На завершення зустрічі діти пообіцяли театру намалювати героїв казкової вистави, а дорослі пообіцяли, що ця зустріч не остання, бо попереду так багато різноманітних свят! Радіємо разом!