Студенти КПУ, залучайтесь до участі у грантовому конкурсі «Scholarship в Україні», який надає можливість під час карантину виграти грант на своє навчання та розвиток!

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VII конкурс для здобувачів вищої освіти.

За підсумком проведення VI конкурсу 5 студентів виграли грант на своє навчання. Комусь гранту вистачило на оплату за півтора року навчання, а хтось оплатив рік навчання на другу вищу освіту. Карантин нам не перешкода і ось вже третій конкурс ми проводимо у режимі онлайн. У нас є всі чеки виплат грантів у підтвердження правдивості проведених конкурсів.

 

Ми звертаємося до вас з офіційним листом на ім`я ректора із проханням поширити інформацію про конкурс:

Компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовує вже VII конкурс для здобувачів вищої освіти. Призовий фонд цього конкурсу складає 84 000 грн.

Детальніше про діючий конкурс:
Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 1-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде четверо) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн кожен, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку для оцінки журі.

    Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках конкурсу грантонадавачів:

  1. І грант - з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування", подавати заявку на сторінці
  2. ІІ грант - з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“, заявки подавати на сторінці
  3. ІІІ грант - з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” - умови на сторінці грантонадавача (роботу направляти на поштову скриньку )
  4. IV грант - з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” - умови на сторінці грантонадавача

Готові роботи приймаються до 19 липня.

Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в вашому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.
Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсі, ми надаємо сертифікати учасників соціального грантового проєкту "Scholarship в Україні".

Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням.
Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту.