Студенти Інституту економіки та права разом із викладачами привітали дітей зі святом Святого Миколая

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – покровителя, захисника та наставника для всіх дітей. Він дарує віру в здійснення мрій, і тому малеча чекає на День Святого Миколая з великим нетерпінням.

Студенти Класичного приватного університету – майбутні економісти та юристи – підготували святковий сценарій, в якому казкові персонажі разом із юними артистами Арт-студіо «Пані Ірина» та прекрасними гімнастками СК «Максимум» вітають дітей, які на цей час позбавлені батьківського піклування та мешкають у Запорізькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

Перший проректор КПУ, професор, доктор економічних та юридичних наук Ольга Покатаєва: «Для нашого університету організовувати дитячі заходи до Дня Святого Миколая стало вже доброю традицією. Особливу увагу ми приділяємо хлопчикам та дівчаткам, які не мають батьків, але, як всі діти, потребують турботи та родинного тепла».

У Запорізькому центрі соціально-психологічної реабілітації наразі виховується майже 60 дітей віком від трьох до чотирнадцяти років. У кожного своя дуже сумна життєва історія. Є діти-сироти, є ті, кого держава була вимушена забрати з неблагополучних сімей. В реабілітаційному центрі діти дуже чекали Святого Миколая, бо знали, що за слухняність та добрі вчинки він подарує гарний настрій та солодощі. Так і сталося: Миколай з’явився, та ще й з веселими іграми, піснями, танцями і солодкими подарунками!

Дякуємо всім, хто приєднався до свята, а окремо – Міжнародному клубу друзів «Віконт». Саме його «віконтеси» організували збір коштів, щоб придбати новорічні подарунки для кожного мешканця центру реабілітації. А студентський актив Інституту економіки та права продовжує свою благодійну діяльність. Далі буде!