Відбувся семінар «Гуманна педагогіка в соціокультурному просторі Запоріжжя»

            25 лютого 2010 р. в Класичному приватному університеті відбувся Регіональний науково - практичний семінар на тему «ГУМАННА ПЕДАГОГІКА В СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ ЗАПОРІЖЖЯ».

            Співорганізаторами семінару виступили: Класичний приватний університет, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Навчально – науковий комплекс КПУ, Запорізький обласний осередок ВГО «Всеукраїнський центр гуманної педагогіки».

            На семінарі були присутні 43 слухача із 30 навчальних закладів м. Запоріжжя.

            

                  З вітальним словом до учасників семінару звернувся Горбань Олександр Миколайовичперший проректор – директор НОК, академік АН вищої школи України, професор, доктор фізико – математичних наук.

            А потім були доповіді – змістовні, цікаві та дуже актуальні саме сьогодні. Серед доповідачів керівник Запорізького обласного осередка ВГО «Всеукраїнський центр гуманної педагогіки», проректор з науково-методичної роботи КЗ «ЗОІППО» Ястребова В.Я., проректор з допрофесійної підготовки, заступник директора НОК КПУ Тягушева О.Г. та багато інших. Питання, які піднімалися та обговорювалися на науково-практичному семінарі – від філософії та аксіом гуманної педагогіки до проблем духовного виховання, а від них до конкретних методик та засобів роботи з дітьми, які забезпечують саме гуманно-особистісний підхід до вихованців.

 

            Завершився ж семінар презентацією журналу «Вісник гуманної педагогіки», з першим номером якого учасники заходу могли ознайомитись. Вважаємо, що він дуже потрібний для всіх освітян.

            Щиро дякуємо всім учасникам семінару і сподіваємось на подальший розвиток взаємозв’язків та співпраці.

 

Оргкомітет.