Фестиваль сучасного танцю КПУ (2010 рік)

          Дивитися фоторепортаж...

  

          Темний зал, налаштування освітлення, черга чекаючих глядачів за дверима, танцюристи, які хвилюються, перевірка звуку і ось… Вмикається світло, відчиняються двері і глядачі стрімко починають наповнювати зал. Це підготовка до фестивалю сучасного танцю між командами Класичного приватного університету.

            Не зважаючи на досить низьку температуру як на дворі, так і у Будинку культури «ЗАЗ», подивитися на цей цікавий захід зібралася чимала аудиторія.

            Пройдемо за куліси. Ось тут кипить бурхлива підготовка до виступів. Останні настанови керівників, корегування складних підтримок та підбадьорювання танцюристів. Лише уявити можна, що відбувається всередині кожного з них. Адже всі відчувають відповідальність за всю команду і розуміють, що на кону стоїть кубок ректора.

            Ось на сцену виходять ведучі і запрошують всі команди, аби привітати одне одного. І шоу починається! Гучна музика, світловий супровід, синхронні рухи танцюристів, оплески вболівальників. Саме у такій атмосфері проходив фестиваль. Учасники творчо підійшли до створення своїх образів, адже на сцені ми побачили кольорових ляльок («Ляльки»- Інститут іноземної філології спільно з Інститутом журналістики і масової комунікації), харизматичних моделей («Fashion week» - Інститут управління), пацієнтів психіатричної лікарні («Лікарня» - Інститут економіки), клан володарів темряви («Вампіри» - Інститут права) та циркових артистів ( «Цирк» - Інститут здоров’я, спорту і туризму).

            Я вважаю, журі було нелегко обирати переможця, тому що у кожному виступі було щось оригінальне, неповторне, якась родзинка. Але змагання є змагання і лише один повинен підійнятися на сходинку першості. Саме такими переможцями став «божевільний дім» Інституту економіки, яких нагороджував Білоусов Сергій Анатолійович, проректор з соціально-виховної роботи. Інші учасники були нагороджені медалями, м’якими іграшками та квітами. А щоб повніше відтворити у своїй уяві те, що відбувалося на фестивалі, ми пропонуємо вам подивитися фоторепортаж.

За подіями феєричного шоу слідкувала Катя Арчібальд.