Благими намірами

Благими намірами...

            Ті, що дарують дітям посмішки. Зараз мова йде зовсім не про клоунів, а про благодійну організацію під назвою "Щаслива дитина", що стала учасником виставки "Домострой - Весна 2010". Вона відкрилась у виставковому центрі "Козак-Палац".
            Фонд "Щаслива дитина" вже протягом трьох років допомога сиротам та онкохворим дітям. Засновники організації говорять: "Збирають кошти різноманітними шляхами". На одинадцятій спеціалізованій виставці "Домострой - Весна 2010" "Щасливодітівці" стали бажаними гостями. Вони поставили скляну скриньку для пожертв, розвісили соціальні плакати та роздавали гостям заходу нформаційні брошури. У фонді сподіваються за допомогою таких дій зібрати гроші на лікування маленьких запоріжан.
            Незважаючи на кризу, жителі міста не залишились байдужими. Навіть ще до офіційного відкриття люди почали наповнювати скриньку. Тут вдячні всім за підтримку: навіть роздають кулькові ручки тим, хто радує гривнею ту ж таки "благодійну скляну коробку". "Бувають випадки, коли люди нам допомогають, надаючи свою продукцію. Наприклад, за допомогою учасників цієї виставки можна збудувати дитячий майданчик для дитбудинку. Взагалі, ми раді будь-якій допомозі, не обов'язково матеріально" - говорить учасник фонду "Щаслива дитина" Олена.
            Безкоштовну аренду торгово-промислова палата надає вже втретє. Фонд дякує всім від усього сердця. А його у них, повірте, ох як багато. Адже не кожен захоче витрачати свій час, сили та кошти на проблеми інших.

Аліна Доннік