Дослідно-експериментальна робота

З 2006/07 навчального року виконується дослідно-експериментальна робота з теми «Безперервна профільна освіта в системі взаємодії школи-комплексу і вищого навчального закладу (на базі Малої гуманітарної академії та Класичного приватного університету)» (наказ Міністерства освіти та науки України від 03.07.2006 р. № 500).

Мала гуманітарна академія - це один з найбільш активних учасників науково-освітнього комплексу в групі загальноосвітніх навчальних закладів, з яким ми співпрацюємо протягом 11 років і співпраця ця плідна та взаємокорисна і охоплює практично всі напрями роботи. Саме на базі цього навчального закладу за участю Класичного приватного університету відкрито кабінет допрофільної та допрофесійної підготовки, який, як ми сподіваємось, стане центром для нашої роботи з усіма навчальними закладами Хортицького району.

Мала гуманітарна академія
директор: Овдієнко Людмила Кронидівна

 
   

          

 

У 2013 рік відбулось урочисте завершення дослідно-експериментальної роботи (наказ Міносвіти і науки України №500) з питання безперервної профільної освіти в системі взаємодії школа - вищий навчальний заклад. Учасники нагороджені почесними дипломами.

Від Класичного приватного університету:

Науковий консультант – Горбань О.М.

Керівник – консультант – Тягушева О.Г.

 

 

 У 2015 році публікація навчально-методичного посібнику „Профільна школа – шлях до свідомого вибору професії” (рекомендовано Міністерством освіти і науки України до використання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах)