Семінар «Розвиток дослідницьких здібностей учнів»

08 грудня 2011р. на базі Класичного приватного університету продовжив роботу науково-педагогічний семінар «Розвиток дослідницьких здібностей учнів» для представників загальноосвітніх навчальних закладів - учасників Науково-освітнього комплексу. Тема третього засідання: «Інноваційні напрями діяльності центру „Обдарованість” Класичного приватного університету».

Організаторами семінару виступили Науково-освітній комплекс КПУ та Центр „Обдарованість КПУ”.

У роботі семінару прийняло участь 51 учасник з загальноосвітніх навчальних закладів Запоріжжя і області, Класичного приватного університету, Центру „Обдарованість КПУ”. Новим в роботі семінару стало запрошення 17 учнів 10-11 класів Запорізького технічного ліцею та ЗОШ №69, які активно займаються дослідницькою діяльністю.

 

 

З цікавими та змістовними доповідями виступили Тягушева Олена Георгіївна - к. держ. упр., проректор з допрофесійної підготовки, заступник директора НОК КПУ, яка розповіла про теоретичну сторону поняття „інновація”, а потім про практичне застосування інноваційних підходів в майже 20-річному досвіді роботи Класичного приватного університету. Продовжили семінар учні Запорізького технічного ліцею – Горошко Павло та Аббасов Тимур, які продемонстрували свої власні винаходи, що викликало не аби який інтерес з боку юних колег із ЗОШ №69. Між учнями відбулась запекла наукова дискусія! Потім, Білоус Світлана Юріївна - к. пед. наук, керівник центру «Обдарованість» КПУ розповіла про підсумки проведення Наукової школи для керівників секцій фізики Малої академії наук України в рамках програми „CERN” для викладачів. Завершила семінар старший вчитель хімії, вчитель вищої кваліфікації Лагода Наталія Анатоліївна з доповіддю про проведення досліджень учнів і вчителів НВК №88 на тему „Вплив антропогенного фактору на долину річки Мокра Московка”.

      

Виступи доповідачів супроводжувались відповідними презентаціями, що робило їх більш цікавими та доступними. Наприкінці всі бажаючі прийняли участь в плідній дискусії та домовились про подальшу співпрацю.

Всі присутні довели, що навколо нас ще так багато цікавого та непізнаного, а починати дослідження треба ще в школі, використовуючи як загальноприйняті, так й інноваційні підходи, які тільки допомагають зробити дослідження більш цікавим та корисним!

Науково – освітній комплекс КПУ та Центр „Обдарованість” КПУ щиро дякує за активну участь всім учасникам семінару та запрошує на чергові засідання семінару у 2012 навчальному році.