ТЕМА ВОЛІ ТА ЗАЛЕЖНОСТІ У СТІНАХ КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Першого листопада 2013 року, в аудиторії 222 відбувся відкритий семінар-тренінг „Роль почуттів у відношеннях. Екзистенційно-аналітична робота з почуттями. Екзистенційно-аналітичне розуміння і терапія страху” під керівництвом доктора медичних наук, професора Московського соціально-педагогічного інституту, тренера і супервізора міжнародної асоціації екзистенційного аналізу та логотерапії Олександра Сергійовича Бараннікова.

До заходу приєднались усі охочі та небайдужі студенти інституту журналістики і масової комунікації різних напрямів навчання та особи, які завітали до Класичного приватного університету на триденний тренінг відомого психолога.

Основна увага на семінарі-тренінгу приділялась питанню "Чи вільна наша воля?" та чи за власним бажанням ми опинились у стінах нашого університету загалом.

"Свобода – это осознанная необходимость", – саме таке визначення дав психолог і викладач Московського соціально-педагогічного інституту та поділився зі студентами значимістю цього питання у житті кожного.

Олександр Сергійович також ознайомив слухачів з питанням екзистенційного аналізу, що базується на основі поглядів Віктора Франкла – французького психолога, філософа та психотерапевта, а основна частина семінару будувалася  на темі "как очеловечить свои поступки и действия".

Сподіваємося, що для усіх присутніх отримана інформація стане корисною у подальшій професійній діяльності. А подібні заходи, що проводитимуться Інститутом журналістики і масової комунікації збиратимуть більшу кількість охочих до нових знань студентів.

Людмила Мілежик, 

група ДЖ-110