Сходинками мрій: від однієї до іншої або п'ять років потому

«Відлетіли від нас пташенята,

Розлетілись, пішли хто куди…»

Цього свята не має в календарі, але для кожної людини воно особливе і по-своєму незабутнє. Випускний – ще одна прожита сторінка життєвої історії, яка закарбується глибоко в душі. 

Теплого зимового дня, 19 лютого, Інститут журналістики і масової комунікації попрощався зі своїми «пташенятами» – рекламістами, дизайнерами та соціологами. 

Лунає дивовижна мелодія. На сцену виходять чарівні ведучі – Ірина Миколаївна Дяченко та Максим Балагура. Ось вона, мить на яку магістри чекали 5 креативних років. Всі вони різні! Та цього дня, як ніколи, розуміли одне одного маленьким поглядом.

Привітати випускників прийшли їх викладачі, рідні, близькі та друзі. Вогники в очах, трішечки суму від того, що студентське життя минуло та привітна посмішка, адже попереду ще ціла історія, яку необхідно «дописати» кожному з них.

Вручити випускникам дипломи як винагороду за сумлінну працю до Інституту журналістики завітали відомі запрошені гості – комерційний директор телеканалу „Інтер-Запоріжжя” Олександр Миколайович Третяченко та голова Запорізької організації національної спілки художників України, заслужений художник України Ірина Станіславівна Гресик.

На честь випускників лунали найтепліші пісні, вірші та побажання в подальшому професійному житті. Юні танцівники подарували чарівний «Віденський вальс».

Завдяки маленьким телешколярикам із «Першої дитячої телешколи», які також прийшли привітати професіоналів своєї справи, випускники згадали дитинство. Діти нагадали про те, що «планету вертят самые на свете, пресамые…». А тим часом по залу «літала планета» – повітряна кулька, яку глядачі перекидали із рук в руки.

Для винуватців свята пролунали прекрасні пісні у виконанні: Вікторії Бабишкіної, Дмитра Сироїда, Надії Козьмік та Микити Карпія.

За традицією ІЖМК, для випускників підготували креативний відеоролик у якому вони поділились «сокровенним», як то кажуть: «перший раз в перший клас». Зізналися про що думали на парах, як їх називали викладачі, що читали перед сном, «відкрили таємницю» своєї другої професії та відповіли на інші креативні питання.

Дипломи в руках, і це нова сходинка до незвіданих вершин для випускників Інституту журналістики і масової комунікації. 

Тож, повний вперед до здійснення найзаповітніших мрій. Дорогі випускники, хай вам щастить на кожному новому кроці. Живіть так, щоб люди зіткнувшись з вами – посміхнулись! А спілкуючись з вами стали крапельку щасливішими!

 

Ірина Ярко,

студентка ІV курсу ІЖМК