ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА»

 

17 квітня 2015 року в м. Кіровограді на базі ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету» відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні правові та гуманітарно-економічні проблеми в період реформування демократичного суспільства» 

Науковці та студентська молодь ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету» проводять дослідження у сфері застосування та практики законодавства України, його проблем та тенденцій розвитку.

 

У роботі науково-практичної конференції взяли участь молоді вчені, провідні науковці, досвідчені практики провідних вищих навчальних закладів та установ, зокрема:
-Гродненського державного університету імені Янки Купали (Республіка Білорусь, м. Гродно);
-ФГБОУ ВПО «Саратівська державна юридична академія» (Росія, м. Саратов);
-Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
-Національної академії внутрішніх справ України;
-Запорізького національного університету;
-Класичного приватного університету;
-Інституту права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Із привітальним словом до учасників конференції звернувся директор ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету», кандидат юридичних наук, доцент І. І. Литвин, у якому зазначив, що сучасний стан розвитку та функціонування системи законодавства України перебуває в процесі свого реформування у зв’язку з постійними змінами в правовій та гуманітарно-економічній сферах.
Більше того, ефективне функціонування сучасного суспільства та державних інституцій неможливе без збалансованої системи законодавства України, удосконалення якої відбувається під впливом національних та інтеграційних процесів, які в цілому і спрямовують розвиток системи чинного законодавства.
Обрана тематика науково-практичної конференції є можливістю наукового диспуту для вчених та практиків, під час проведення якого доцільно обговорити сучасний стан законодавства України, провести ґрунтовний аналіз розвитку та функціонування окремих галузей законодавства і розробити науково обґрунтовані рекомендації щодо подальшого вдосконалення чинного законодавства України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед запрошених гостей на конференції виступили: заступник начальника Головного управління юстиції України в Кіровоградській області Тюртюбек Рустам Михайлович; суддя Апеляційного суду Кіровоградської області Єгорова Світлана Миколаївна; суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Дегтярьова Світлана Володимирівна; заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Шишкарьова Олена Геннадіївна. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ході обговорення виникала жвава дискусія між практиками та теоретиками. 
У наукових доповідях:
-Єгорової С. М. («Особливості відповідальності нотаріуса за вчинення деяких нотаріальних дій»);
-Окопник О. М. («Деякі проблеми розвитку регіонів під час проведення адміністративної реформи в Україні»);
-Ігнатьєва В. А. («Мізософія або чи потрібна філософія»);
-Кричуна Ю. А. («Деякі проблеми формування професійної культури менеджерів у фаховій підготовці»), 
проголошених на пленарному засіданні, розглядалися актуальні питання щодо проблем розвитку законодавства, визначення факторів та критеріїв ефективності законодавства. 
Конференція відбувалась у формі пленарного та секційних засідань, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні, у дусі обговорення з поміркованою полемікою та великим інтересом до поставленої проблематики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками. У зв’язку з актуальністю порушених питань за результатами конференції підготовлено та схвалено Рекомендації, також заплановано опублікувати збірник матеріалів тез наукових доповідей учасників конференції.