«Фан-зона українського слова» кафедра журналістики і соціальних комунікацій відвідала «Укропівський літклуб»

02 червня в кафе «УКРОП» відбулася пілот-презентація «Укропівського літклубу», нового явища в літературному житті Запоріжжя, яку відвідав викладацько-студентський актив «Фан-зони українського слова» кафедри журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ.
Молода талановита, амбітна авторка з м. Рівне Віка Дикобраз презентувала професійну за змістом та оформленням арт-збірку «Семантика наших прикрас», ділилася своїми подорожніми історіями та створила чудовий перформанс з Катею Танчак для своїх віршованих міні-спектаклей.
 

 

Літературне Запоріжжя було представлене «титанами» літмайданчиків: Тарас Білка (поет, стрім-журналіст «Громадського ТБ»), Євген Довгий (соліст запорізького гурту «Відчуття Тиші», поет, блогер) та Валентин Терлецький (український письменник, поет, журналіст, музикант гурту «Декаданс», літературний критик). А ще гурт Pat Seventhproof чудово грали на гітарі та співали пісень.
Презентація смачного українського сала від керівництва патріотичного кафе стало кулінарною «родзинкою» заходу.
До речі, «Укроп» з квітня щодня готує обіди для бійців запорізького блокпосту. Найулюбленіший продукт наших хлопців – це ароматне сало з «Укропу».
Організатори, зокрема Інгрід Бєлан, сподіваються, що «Укропівський літ клуб» регулярно збиратиме митців під своїм дахом.

З повагою, кафедра журналістики
 і соціальних комунікацій