«МоЖу» кафедри журналістики і соціальних комунікацій та Всеукраїнський проект з медіаосвіти «Справа. Вголос – 2.0»: знайомство з новими учасниками

У неділю 27 березня на базі медіаосвітньої ініціатіви кафедри журналістики і СК «МоЖу!» відбувся перший тренінг Всеукраїнського проекту з медіаосвіти «Справа. Вголос – 2.0»! тепер вже для учнів 10 – 11 класів ЗОШ № 42! Учні «Вголос» заявили про цікаві їм теми, визначилися з проблематикою газети «Мультима», що візьме участь у Всеукраїнському конкурсі та, якщо пощастить, стане перепусткою до Lviv Media Forum 2016.

 

 

Звільнившись від шкільної дисципліни, школярі були приємно здивовані рухливими вправами на уважність, що є запорукою успішного журналіста; мали змогу відчути всю безмежність ініціативи та самоуправління під час створення редакційної колегії. А цікаві нотатки Віталія Бабенка, медіатренера, стануть у нагоді школярам для реалізації їх будь-яких комунікаційних цілей!

ТОЖ УВАГА!!!! 02 та 03 квітня відбудуться другі заняття для двох груп! Чекаємо цікаві домашні напрацювання! Кожен з вас вартий, щоб сказати в журналістиці: «МоЖу»!

З повагою і очікуванням нових цікавих школярів,
кафедра журналістики і соціальних комунікацій