Дискримінація не працює. Проблема очима запорізьких студентів

До 10 березня проходив прийом однохвилинних відеороликів про дискримінацію на роботі або стереотипи, які стають її причинами. Відбір здійснювався на Міжнародний фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival.
За словами організаторів: „метою конкурсу соціального ролику було підвищення обізнаності громадян щодо дискримінації та спонуканням людей боротися з нею”.
На конкурсі Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету представляє студент 3-го курсу Максим Михайлов з відеосюжетом про типові ситуації на робочому місці.

 

За словами Максима, концепцією ролика стала історія, яка трапляється з усіма молодими спеціалістами після закінчення ВНЗ, коли на посаду беруть когось із „родини”.
Призовий фонд конкурсу складає 80 000 грн. За 1 місце переможець отримає 35 000 грн, за 2 – 20 000 грн, за 3 – 15 000 грн, спеціальний приз – 10 000 грн у номінації „Солідарність проти дискримінації”.
Результати конкурсу стануть відомі після 25 березня. Нагородження пройдуть у м. Києві, а поки вболіваймо за нашого студента.

Яніна Черніченко, студентка ІЖМК, 1 курс