Разом до нових вершин

Ювілейний 15-ий туристичний зліт минув, але спогади лишаються у нашій пам’яті. Тож, хочемо поділитися цими згадками з вами у цікавому та креативному відеоролику від студентів Інституту журналістики і масової комунікації.
Студенти ІЖМК на загальноуніверситетському заході вкотре довели, що журналісти чи рекламісти, видавці чи психологи – це дійсно універсальні фахівці, і ця універсальність виражається уже у студентські роки тими, хто освоює ці важливі професії.

 

 

Команда ІЖМК «Акулята» чесно і невтомно, слідуючи прописаним правилам проведення змагань, без залучення викладачів чи старших колег, змогла гідно посісти ІІ місце серед інших команд університету.
Дирекція ІЖМК висловлює подяку як учасникам команди, так і невгамовній команді підтримки зі складу першого курсу та Студентської Ради ІЖМК, а також нашим чарівним фото- та відеоператоркам, які були весь час поряд з командою, щиро вдячні викладачам, які з розумінням поставилися до тренування та участі наших студентів у цьому заході! Адже тільки разом ми можемо більше!!!

І не забудьте переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=zSUR-izW9KM