Магічна посвята першокурсників Інституту журналістики і масової комунікації

«Алогомора!» – саме такими словами 14 жовтня у Дубовому Гаю зустріли студентів першого курсу та третьокурсників, які приєдналися до родини ІЖМК, кращі магічні учні разом з завучем магічної школи.
Привів до місця посвяти наших новоприбулих старець-дідуган, який став окрасою не лише самої магічної школи, але й всього запорізького парку.
Тема цьогорічної посвяти була обрана недарма, адже студентський період життя дійсно сповнений усілякими незвичайними ситуаціями та подіями і деякі студенти перед сесією інколи вчаться так, ніби вдаються до незрозумілих магічних сил.

 

 

Тож, студентська рада ІЖМК як завжди покреативила і, творчо підійшовши до такого заходу, вирішила влаштувати випробування для нових студентів ІЖМК у стилі прийняття до магічної школи. І не дарма, адже як стверджують представники старших курсів, вони практично все вміють: оволоділи мистецтвом левітації ручки над зошитом, навчилися перелітати на пари і з них, можуть захиститися від темних сил неоплачених «Н», і обов’язково знають заклинання для викладачів –  «простітімус я на пари не пріходітімус»

Кращі учні магічної школи ІЖМК провели низку випробувань для новоприбулих студентів, на яких вони довели, що дійсно можуть стати повноцінними членами міцної студентської родини. І, наостанок, традиційний обряд посвяти також виявився по-магічному особливим – чарівна страва, приготована нашими чарівниками змогла довести, що до лав студентів ІЖМК дійсно прийшли студенти, які здатні подолати будь-які випробування.

Дирекція ІЖМК висловлює подяку усім студентам старших курсів, членам Студентської Ради ІЖМК за їх творчий запал, невгамовність та постійне прагнення втілювати нові задуми та ідеї!