Як майбутні журналісти професійну «Солянку» «куштували»

- Зураб, что мы сегодня будем делать? - Тусить! Такий невеличкий, але дуже позитивний діалог з колегою розповіла гостя прес-клубу «Солянка» Інституту журналістики і масової комунікації відома запорізька «онлайн-журналістка» та редакторка «Люкс Медіа», головна редакторка інформаційного агентства України «Region News» Мирослава Пенькова.

 

 

- «Журналіст цінний, якщо він має доступ до недоступних людей», -  сказала наша гостя.
Пані Мирослава познайомилася із майбутніми журналістами соціологами та рекламістами. Кожен із присутніх розповів свою мотивацію щодо роботи у сфері медіа та поділився своїм баченням майбутнього.
- «Важливо бути завжди в курсі всіх новинок світу, бути  проінформованим про усі новини, а головне знати свій контингент читачів для яких ви пишете статті, замітки, або рецензію», - дала професійну пораду практикуюча журналістка своїм майбутнім колегам.
Мирослава Пенькова розповідала про її життєвий шлях, про створення себе як особистості, про важливість сформованих зв’язків та контактів із політиками, громадськими організаціями, іншими журналістами міста та України.
Наприкінці бесіди пані Мирослава запросила усіх охочих на екскурсію до редакції та на практику до інформаційного агентства «Region News».