Оголошення

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь 15 грудня 2022 року у відкритому практикумі спільно з громадським об’єднанням «Товариство охорони природи міста Кременчука». Тема практикуму: Встановлення критеріїв що впливають на екологічний стан міста. Організатори зустрічі кафедра автомобільного транспорту та транспортних технологій і студентський науковий гурток «Еко-Авто». Початок у о 14-00.

Запрошуємо 2 грудня 2022 р. всіх бажаючих взяти участь у зустрічі з представниками ПП Транзіт- сервіс. Тема зустрічі : Зменшення впливу  шкідливих речовин у відпрацьованих сумішах двигунів внутрішнього згоряння на навколишнє середовище. Організатори зустрічі студентський науковий гурток «Еко-Авто». Початок у о 14-00.

Увага! 17 листопада 2022 р. відбудеться конкурс читців присвячений міжнародному Дню студента. Запрошуємо взяти учать всіх бажаючих! З питаннями звертатися у ауд.2014.

Увага! 9 листопада 2022 р. відбудеться ХХXІ Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”. Бажаючим взяти участь у конференції необхідно до Для участі в конференції необхідно до 5 листопада 2022 року (включно) надіслати на електронну адресу nauka_osvita@ukr.net заявку за формою та тези доповіді. Консультація: проф. Строков О.П.

28 жовтня 2022 року, о 14-00, ауд. 301, запрошуємо здобувачів всіх курсів спеціальності Автомобільний транспорт та їх друзів взяти участь у відкритої лекції  проф. Строкова О.П. «Обговорення актуальності та концептуальних питань науково-дослідних робіт: визначення мети, завдань, предмету та об’єкту дослідження».

Увага! 16 грудня 2021 року відбудеться лекція Академічна доброчесність - основа успіху сучасного студента. Доповідач к.е.н. Рудь Ю.Л. Початок лекції о 14-00 в ауд.1301.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь 8.12.2021 р. у відкритому практикум: Вплив відпрацьованих газів двигунів внутрішнього згоряння на екологічний стан міста та засоби нейтралізації шкідливих компонентів. Організатори практикуму ГО «Товариство охорони природи міста Кременчука» і студентський науковий гурток «Еко-Авто». Початок практикуму о 14-00.

2 грудня 2021 року, о 14-00, ауд. 204, запрошуємо здобувачів всіх курсів спеціальності Автомобільний транспорт та їх друзів взяти участь у відкритої лекції «Універсальна десяткова класифікація та Міжнародна патентна класифікація». Доповідач: керівник студентського наукового гуртка «Еко-Авто» доцент Поліщук Д.В.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у відкритої лекції доцента Головіної Олени Валентинівни з дисципліни «Організація автомобільних перевезень та безпека дорожнього руху» за темою: Дорожні умови і безпека руху. Лекція відбудеться 2.12 2021 р., 1 пара, ауд. 204.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у відкритої лекції професора Строкова Олександра Петровича з дисципліни «Автомобільні двигуни» за темою: Регулювальні характеристики двигунів. Лекція відбудеться 16.11. 2021 р., 1 пара, ауд. 206.

Увага! 10 листопада 2021 р. відбудеться ХХX Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”. Бажаючим взяти участь у конференції необхідно до Для участі в конференції необхідно до 5 листопада 2021 року (включно) надіслати на електронну адресу nauka_osvita@ukr.net заявку за формою та тези доповіді. Консультація: проф. Строков О.П., ауд. 2001.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вебінарі присвяченому освітленню проблем пов’язаних з екологією міста Кременчука. Організатор вебінару голова громадського об’єднання «Товариство охорони природи міста Кременчука» Гопон О.М. Лекція відбудеться 19.10.2021 р. о 14-00.

Запрошуємо всіх бажаючих на лекцію «Дослідження джерел інформації. Знайомство з методиками пошуку даних в бібліотеках, патентних відділах і в мережі Internet». Доповідач: доктор технічних наук, професор Строков Олександр Петрович. Лекція відбудеться 13.10.2021 р. о 14-00 в ауд. 204.

Увага! 21.05.2021р. о 14-00, ауд. 204, відбудиться конкурс на найкращу доповідь «Сучасність і автомобіль». Конкурс організує студентський науковий гурток «Еко-Авто» спільно з кафедрою автомобільного транспорту та транспортних технологій. Реєстрація для участі у конкурсі відбувається до 20.05.2021 р. у доц. Поліщука Д.В., ауд. 201.

13 травня 2021 року, о 13-00, ауд. 204, запрошуємо здобувачів всіх курсів спеціальності Автомобільний транспорт та їх друзів взяти участь у семінарі: «Формування екологічної культури студентів та підтримка студентських ініціатив у сфері екології та природокористування». Організатор семінару голова громадського об’єднання «Товариство охорони природи міста Кременчука» Гопон О.М.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь спільно з «Центром польської освіти та інтеграції», Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy у круглому столі: Інноваційні методи організації освітнього процесу для здобувачів технічної освіти в Україні та країнах ЄС. Захід відбудеться 22 березня 2021 року, о 14-30, ауд. 204.

Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту лекцію доцента кафедри автомобільного транспорту та транспортних технологій Головіної Олени Валентинівни.
Лекція з дисципліни «Автомобілі. Аналіз конструкцій та розрахунки автомобіля».
Тема лекції: Головні передачі.
Лекція відбудеться 22 березня 2021 року, о 9-00, ауд. 204.

Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту лекцію доцента кафедри автомобільного транспорту та транспортних технологій Редчиця Валентина Володимировича.
Лекція з дисципліни «Технологічні основи машинобудування».
Тема лекції: Основи проектування технологічних процесів виготовлення деталей.
Лекція відбудеться 2 березня 2021 року, о 10-30, ауд. 209.

22 грудня 2020 року о 10.30 відбудеться І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
Конкурсу полягатиме в представленні результатів наукової роботи перед членами Конкурсної комісії філії КПУ у м. Кременчук та відбуватиметься у форматі відео- конференції у сервісі платформи MEET. Результати наукової роботи необхідно буде продемонструвати у формі презентації (до 15 хвилин). Посилання на конференцію буде надіслано тим учасникам, які подадуть наукові роботи на конкурс. Самі наукові роботи необхідно надсилати в електронному вигляді (kremuniver@gmail.com, тема листа “Конкурс студентських наукових робіт”) до 20 грудня 2020 року із заповненими відомостями про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи.

Запрошуємо всіх бажаючих на лекцію у форматі «Гість - раціоналізатор, винахідник»
Організатор: студентський науковий гурток «Еко-Авто».
Тема лекції: Основи патентознавства. Порядок оформлення винаходів (корисних моделей).
Лекція відбудеться 2 грудня 2021 року, о 10-30, ауд. 204.

Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту лекцію професора кафедри автомобільного транспорту та транспортних технологій Строкова Олександра Петровича.
Лекція з дисципліни «Автомобільні двигуни».
Тема лекції: Екологічні характеристики двигунів.
Лекція відбудеться 20 листопада 2020 року, о 10-30, ауд. 206.

Запрошуємо студентів філії Класичного приватного університету у м. Кременчук узяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження», присвяченій 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», яка буде проходити з 3 по 4 грудня 2020 року на базі кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
До 17.11.2020р. – прийом заявок на участь у конференції;
За довідками звертатись до доцента Поліщука Д.В., ауд 201.

Запрошуємо студентів філії Класичного приватного університету у м. Кременчук взяти участь у Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Проблеми та перспективи інноваційної діяльності в агропромисловій інженерії», яка відбудеться 20 листопада на інженерно-технологічному факультеті Вінницького національного аграрного університету.
За довідками звертатись до доцента Редчиця В.В., ауд 201.

Ректорат Класичного приватного університету запрошує студентів і молодих учених взяти участь у ХХІX Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”, яка відбудеться 11 листопада 2020 р.
Для участі в конференції необхідно до 5 листопада 2020 року (включно) надіслати на електронну адресу nauka_osvita@ukr.net заявку за наведеною формою та тези доповіді. За довідками звертатись до проф. Строкова О.П., ауд 201.

Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту лекцію доцента кафедри автомобільного транспорту та транспортних технологій Поліщука Дмитра Володимировича. Лекція з дисципліни «Деталі машин і ПТО»
Тема лекції: Механічні передачі.
Лекція відбудеться 30 жовтня 2020 року, о 9-00, ауд. 204.

Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту лекцію доцента кафедри автомобільного транспорту та транспортних технологій Поліщука Дмитра Володимировича. Лекція з дисципліни «Електронне та електричне обладнання автомобілів»
Тема лекції: Системи запалювання.
Лекція відбудеться 5 березня 2020 року, о 10-30, ауд. 204