- Університет
- Загальна інформація
- Керівництво
- Ліцензування та акредитація
- Інститути
- Фаховий коледж КПУ
- Центр підвищення кваліфікації
- Філія у місті Кременчук
- Ресурси та сервіси
- Матеріально-технічне забезпечення
- Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами
- Гуртожиток
- Спортивний комплекс
- Навчальний відділ
- Військова кафедра
- Психологічна служба
- Лабораторія експериментальної та практичної психології
- Навчально-практичний соціальний центр Класичного приватного університету
- Юридична клініка
- Туристичний клуб "Пілігрим"
- Бібліотека КПУ
- База відпочинку
- Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати
- Наукова діяльність
- Міжнародна діяльність
- Мета та напрями міжнародної діяльності
- Нормативна база міжнародної діяльності
- Навчання іноземних громадян
- Програми культурно-академічного обміну
- Професійна практика студентів за кордоном
- Співробітництво з закордонними ВНЗ та організаціями
- Участь у міжнародних проектах
- Міжнародні програми
- Інформаційне повідомлення
- Про нас / Контакти
- Соціально-виховна, профорієнтаційна діяльність
- Якість освіти
- Новини
- Вступнику
- Студенту
- Науковцю
- Контакти
Співробітництво зі стейкхолдерами
********
1. Залучення стейкхолдерів до розробки та перегляду освітньо-наукової програми
Відповідно до Договора про співробітництво з Запорізькою Торгово-промисловою палатою віцепрезидентом Д. А. Антонюком було надано рекомендації щодо внесення змін до освітньо-наукової програми «Економіка» за третім рівнем спеціальності 051 Економіка, стосовно додання загальної компетентності «Здатність усно і письмово презентувати та обговорювати результати наукових досліджень та інноваційних розробок українською та англійською мовами, глибоке розуміння англомовних наукових текстів з економіки» та результат навчання «Демонструвати навички наукової комунікації, міжнародного співробітництва, презентації широкій науковій спільноті та громадськості, оприлюднення результатів наукових досліджень у сфері економіки державною та іноземними мовами в усній та письмовій формі», що обґрунтовано потребами Стратегії регіонального розвитку Запорізького регіону на період до 2027 р.
Завідувачем кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Запорізького технічного університету «Запорізька політехніка», А.М. Ткаченко рекомендовано дисципліну «Сучасні проблеми розвитку економіки України» замінити на більш широку дисципліну «Проблеми розвитку національної економіки», тому як цього, на її думку, вимагають соціально-економічні зміни в національної економіки і безпеці та необхідність адаптація умов ведення бізнесу, що має бути обґрунтовано попередніми науковими дослідженнями сучасної економіки.
2. Встановлення договірних відносин
2.1. Класичним приватним університетом було підписано ряд Договір про співробітництво, зокрема:
30 вересня 2021 року підписано Договір з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ;
16 грудня 2021 року підписано Договір з Запорізьким національним університетом.
Цими Договорами передбачалось здійснення плідної співпраці у сфері наукової, навчальної, методичної діяльності та виробничої діяльності, а також реалізація програми академічної мобільності для учасників освітнього процесу за узгодженими освітніми програмами, зокрема, з можливістю отримання спільних подвійних документів про вищу освіту закладів вищої освіти-партнерів
Співпраця здійснюється в таких формах, як:
- організація, проведення спільних наукових, освітніх, семінарів, конференцій, лекцій;
- участь у професійних об'єднаннях за фахом/спеціальністю;
- наукове консультування;
- обмін інформацією з питань взаємного інтересу;
- проведення заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації та оволодіння науковими знаннями для співробітників;
- участі в обговоренні навчальних планів, змісту навчальних дисциплін.
2.2. В межах співробітництва, працівники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Запорізького національного університету захистили дисертації на здобуття ступенів доктора/кандидата економічних наук у Класичному приватному університеті, зокрема:
– 13 листопада 2018 р. Меліхова Тетяна Олегівна, доцент Запорізького національного університету захистила докторську дисертацію у Спеціалізованій раді Класичного приватного університету за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності);
– 29 жовтня 2020 р. Тютченко Світлана Миколаївна, викладач Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ захистила кандидатську дисертацію у Спеціалізованій раді Класичного приватного університету за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності);
– 22 квітня 2021 р. Клопов Іван Олександрович, доцент Запорізького національного університету захистив докторську дисертацію у Спеціалізованій раді Класичного приватного університету за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.
2.3. Співробітники університетів активно співпрацюють з Класичним приватним університетом з контексті захисту аспірантів на здобуття ступенів доктора/кандидата економічних наук, зокрема:
1) Метеленко Наталя Георгіївна (директор Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету захистила у Спеціалізованій вченій раді Класичного приватного університету:
аспірантів за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності):
16 грудня 2019 року Попову Аллу Олександрівну;
23 грудня 2020 р. Афонова Романа Петровича;
докторантів за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності):
26 вересня 2021 р.. Шапурова Олександра Олександровича.
2) Шмиголь Надія Миколаївна, завідувач кафедри обліку та оподаткування Запорізького національного університету захистила у Спеціалізованій вченій раді Класичного приватного університету:
25 вересня 2020 р. – аспіранта Завгороднього Руслана Васильовича, за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.
3) Верхоглядова Наталя Ігорівна, декан факультету соціально-психологічної освіти та управління Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ захистила у Спеціалізованій вченій раді Класичного приватного університету, докторантів
20 листопада 2020 року Мардус Наталію Юріївну, за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством
07 травня 2021 року Фісуненко Павла Анатолійовича за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
2.4. Також, щороку, в Класичному приватному університеті проходять Міжнародні науково-практичні конференції за участю докторів наук з Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Запорізького національного університету, які, також, входять до складу організаційного комітету, зокрема:
16 березня 2019 року «Реформування економіки в контексті міжнародного співробітництва: механізми та стратегії»
15 лютого 2020 року «Напрями та сучасний розвиток міжнародних відносин: економічні та політичні аспекти»
24 вересня 2021 року Перспективи стабільного економічного розвитку та економічної безпеки: світовий досвід та вітчизняні реалії»
26-27 листопада 2021 року «Інноваційний розвиток економіки: інфраструктурний та інвестиційний аспекти».
2.5. 18 грудня 2019 року Класичним приватним університетом підписано договір про співробітництво з Запорізькою торгово-промисловою палатою, метою співпраці в галузі міжнародної освітньої, науково-дослідної, дослідно-конструкторської, практичної роботи, що передбачає:
- підготовку та реалізацію спільних міжнародних культурно-освітніх і благодійних заходів з метою розвитку творчого потенціалу молоді,:
- сприяння в підготовці й підвищенні кваліфікації кадрів;
- проведення сумісних наукових досліджень;
- сумісний розгляд та подання пропозицій до нормативно-правових актів;
- формування авторських колективів для підготовки та видання монографій, підручників, науково-практичних коментарів, навчальних посібників, тематичних збірників, тощо;
- залучення науково-педагогічного персоналу та досвідчених практичних працівників до науково-освітнього процесу, а також їх стажування студентів.
В межах цієї співпраці 15 жовтня 2020 року науковці Класичного приватного університету взяли участь у роботі IV екологічного форуму «Еко Форум - 2020», який об'єднав експертів з питань охорони навколишнього середовища, представників бізнесу, органів влади, науки та освіти. Головною темою Екофоруму стали кліматичні зміни, їх вплив на світові, українські та регіональні економіки, а також питання скорочення викидів в атмосферу. Також в рамках екологічного форуму експерти обговорили результати екомодернізації, яку реалізують українські промислові підприємства.
2.6. 12 червня 2020 року у Класичному приватному університеті проведено круглий стіл спільно з Запорізькою обласною радою, Торгово-промисловою палатою, Державним підприємством «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка, ПрАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ», ТОВ «МЕТІНВЕСТ- СМЦ» АТ КБ «ПРИВАТБАНК» «Фінансові важелі соціально-економічного механізму взаємодії суб’єктів господарювання різних типів та сфер діяльності».
Серед членів оргкомітету були:
Антонюк Д. А., д. е. н., професор, віце-президент Запорізької Торгово-промислової палати,
Залунін М. М., начальник відділу зовнішньоекономічних відносин ДП «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О.Г. Івченка»;
Чередніченко С. В., к. е. н., депутат Запорізької обласної ради, головний спеціаліст з імпорту відділу металобрухту та металовідходів управління шихтопідготовки ПрАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ»;
Овруцька Г. А., фахівець з планування виробництва ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ»;
Вінінцев Я. І., аспірант кафедри економіки Класичного приватного університету;
Бібіченко А. Д., студент магістратури кафедри економіки Класичного приватного університету.
3. Робота спеціалізованої вченої ради Д 17.127.01
У Класичному приватному університеті працює спеціалізованої вченої ради Д 17.127.01 для захисту дисертацій кандидата та доктора економічних наук зі спеціальностей 08.00.03 – економіка та управління національним господарством, 08.00.04 – економіка та управління підприємствами, 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
Робота спеціалізованої вченої ради дозволяє задовольнити інтереси стейкхолдерів:
1) аспірантів – можливість захистити дисертації;
2) науково-педагогічних працівників КПУ – набути досвід роботи щодо експертизи, обговорення, опонування дисертаційних робіт;
3) науково-педагогічних працівників інших ЗВО – можливість захистити дисертації своїх аспірантів; брати участь у засіданнях у якості члена ради, офіційного опонента, наукового керівника; надати оцінку якості підготовки та захисту дисертаційних робіт аспірантів КПУ.
В період з 2017-2019 роки спеціалізована вчена рада провела 47 засідань, на яких проведено захист 33 кандидатських (23 – за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством та 10 – за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) та 15 докторських (11 – за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством та 4 – за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) дисертацій (з них кандидатських – 33 та докторських – 15 дисертацій написано українською мовою).
З 2020 по 2021 рік спеціалізована вчена рада провела 9 засідань, на яких проведено захист 10 кандидатських ( 1 – за спеціальністю 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці; 6 – за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності); 3 – за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством) та 6 докторських (1 – за спеціальністю 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці; 3 – за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності); 2 – за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством) дисертацій (з них кандидатських – 10 та докторських – 6 дисертацій написано українською мовою).
З 2021 рік спеціалізована вчена рада провела 11 засідань, на яких проведено захист 10 кандидатських (1 – за спеціальністю 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці; 8 – за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством; 1– за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)) 8 докторських ( 4 – за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності); 4 – за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством) дисертацій (з них кандидатських – 10 та докторських – 8 дисертацій написано українською мовою).
З листопада 2021 по грудень 2021 року спеціалізована вчена рада провела 3 засідання, на яких проведено захист 5 кандидатських (2 - за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством; 3 – за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)) та 1 докторської (за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством) дисертацій (з них кандидатських – 5 та докторських – 1 дисертацій написано українською мовою).
- переглядів: 486