- Університет
- Загальна інформація
- Керівництво
- Ліцензування та акредитація
- Інститути
- Фаховий коледж КПУ
- Центр підвищення кваліфікації
- Філія у місті Кременчук
- Ресурси та сервіси
- Матеріально-технічне забезпечення
- Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами
- Гуртожиток
- Спортивний комплекс
- Навчальний відділ
- Військова кафедра
- Психологічна служба
- Лабораторія експериментальної та практичної психології
- Навчально-практичний соціальний центр Класичного приватного університету
- Юридична клініка
- Туристичний клуб "Пілігрим"
- Бібліотека КПУ
- База відпочинку
- Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати
- Наукова діяльність
- Міжнародна діяльність
- Мета та напрями міжнародної діяльності
- Нормативна база міжнародної діяльності
- Навчання іноземних громадян
- Програми культурно-академічного обміну
- Професійна практика студентів за кордоном
- Співробітництво з закордонними ВНЗ та організаціями
- Участь у міжнародних проектах
- Міжнародні програми
- Інформаційне повідомлення
- Про нас / Контакти
- Соціально-виховна, профорієнтаційна діяльність
- Якість освіти
- Новини
- Вступнику
- Студенту
- Науковцю
- Контакти
Життя заради танцю
********
«Танец — это твой пульс, биение твоего сердца, твое дыхание. Это ритм твоей
жизни. Это выражение во времени и движении, в счастье, радости, грусти и зависти».
Жак д'Амбуаз
Життя заради танцю.
3 березня о 15.00 у БК «ЗАЗ» відбудеться фестиваль сучасного танцю Класичного приватного університету, до участі у якому ведеться напружена підготовка.
Танець. Коли люди чують це слово, у них виникають різні асоціації. У деяких з шоу «Танцюють всі», у інших – з танцювальним майданчиком нічного клубу, а для когось – це сенс життя. Саме таким є танцювальний гурт під керівництвом Інни Лепьохіної-Таберко , майстра спорту міжнародного класу, у якої ми і дізналися детальніше про життя гурту і, власне, про цей фестиваль.
- Яка ціль цього фестивалю?
- Спочатку спартакіада, яка проводилася у Класичному приватному університеті, передбачала таке направлення, як спортивна аеробіка. Але в зв’язку з тим, що спортивна аеробіка, на мій погляд та багаточисельний погляд студентів, вже не є таким актуальним направленням, була запропонована нова тема, нова постановка завдання провести цей фестиваль сучасного танцю. По-перше, плюси цього фестивалю в тому, що сам виступ не передбачає такої серйозної фізичної підготовки, як, наприклад, та ж аеробіка. Хочеться, щоб змагання залишили якісь незабутні враження, щоб глядач, вийшовши з зали, був приємно здивований. Ось така мотивація проведення змагань.
- Чи кожен може прийти подивитися змагання? Вхід вільний?
- Ні. Так, як і будь-які змагання такого рівня, вони вимагають певну кількість витрат, тому що ми хочемо зробити це урочисто та провести змагання в БК. Всі повинні розуміти, що це несе за собою немалі кошти та оренду. Тому, враховуючи не кращі часи в нашій країні, прийшлося зробити символічну плату, щоб повернути хоча б якусь частину вкладених грошей. Білет коштує 5 гривень, я вважаю, це не так сильно битиме по карманах, і прихильники танцювального, можна сказати, мистецтва можуть придбати білети в деканатах інституту.
- Чи заплановане запрошення якихось гостей?
- З самого початку ми взагалі не ставили завдання щодо якогось високого рівню. Просто в мене зародилася ідея, захотілося чогось непростого, чогось нового. Тому що, насправді, вперше проводиться такий фестиваль. Звісно є такі турніри, змагання, кубки сучасного танцю України, але саме серед студентів у вигляді універсіади, такий захід проводиться вперше. Тому, з приводу гостей, будуть у нас зі студентської ради обласної і, звісно ж, люди, які просто захочуть подивитися на цей фестиваль. А, взагалі, за мету запрошення гостей ми перед собою не ставили.
- Хто є організатором цього заходу?
- Не хочу казати, що це лише моя заслуга, тому що мені ще допомагає наш інститут здоров’я, спорту і туризму (ЗСТ), а саме – заступник директора з виховної роботи. Але трапився неприємний випадок, в зв’язку з погодними явищами, і тепер людина перебуває у недоброму стан і здоров’я. Тому мені, звісно, дуже складно, тому що з одного боку йде підготовка команд, а з іншого – повністю вся організація. Не просто це все, я вам скажу.
- Ви особисто тренуєте учасників?
- Обов’язки розділились таким чином: інститут економіки тренує моя вихованка Волкова Уляна, студентка економічного інституту. Дуже я їй вдячна, вона підхопила все відразу, людина відповідальна, тому я поклала на неї ці обов’язки. ЗСТ готує Добродуб Євгенія Зиновіївна, тренер з аеробіки збірної КПУ. Інші команди, а саме інститути журналістики, іноземної філології, управління і інститут права, треную я.
- Чи всі бажаючі можуть прийти танцювати у команду або здійснюється якийсь відбір?
- Звісно прийти можуть всі. Нікому ми не відмовляємо. Всі зацікавлені студенти – будь ласка. Але утримуються, якщо можна так сказати, далеко не всі. Просто багато людей приходять для себе, на любительському рівні, хтось – для підтримки фігури або ще чогось. Я одразу кажу: «Хлопчики, дівчата, вам не сюди». Для таких цілей э фітнес, аеробіка. Але у нас за ціллю э відбір професійних танцюристів. Я розумію, що це не легко, але головне, що я хочу побачити – це потенціал. Тобто, якщо я бачу це, бачу прагнення та бажання, коли людина, так би мовити, зубами чіпляється, то таким людям я, звісно, не відмовляю. А коли людина приходить і виникає якась перша перешкода, вона сама відсіюється. Тобто, не вийшло, то й і далі не буде намагатися.
- Які стилі танцю ви викладаєте?
- Стилів дуже багато. Мені особисто подобається різні напрямки сучасного танцю, такі як хіп-хоп, хайп, вакінг, вог, якісь елементи з брейк-дансу , той же фотворк, капрок, фанк, локінг, поппінг. Подобається все, тому ми намагаємося не забувати й ази класики, наприклад, модерн, контемп. Намагаємося всебічно розвиватися. Не забуваємо й про аеробіку. До речі,готуємося до універсіади, яка відбудеться з 12 по 14 березня в Запорізькому національному технічному університеті, який і організовує ці змагання. Ми вже готуємо команди. З’явилася степ команда. До цього часу у нас в університеті ще не був представлений цей напрямок. З ними займається викладач нашої кафедри Калашнік Оксана Сергіївна, майстер спорту зі спортивної аеробіки. Також йде підготовка фанк команди, яку курую я. А команду з базової аеробіки готує Добродуб Євгенія Зиновіївна.
- Учасники змагань як дівчата, так і хлопці?
- Так. Я ось чому відійшла від аеробіки. Тому що хлопців дуже важко залучити до неї. Звісно ж, як що до мене, якби стояв вибір куди віддати свою дитину, саме сина, я б до аеробіки не віддавала. Щодо танців – це суперечне питання, але аеробіка – це однозначно ні. А сучасний танець передбачає, я вважаю, більш чоловічі моменти, щоб самовиразитись. Ті ж підтримки, якась акробатика, складні елементи, які дівчатам, в силу своєї фізичної підготовки, складно виконувати. Тут чоловіки якраз і необхідні.
- Зайдіть на сайт для надсилання коментарів
- переглядів: 2340